Elektromonter-Automatyk

Umowa o pracę
Produkcja
Dodane 2 tygodnie dni temu

Opis stanowiska:

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych;
  • utrzymywanie w należytym stanie technicznym maszyn oraz instalacji;
  • zapobieganie awariom poprzez działanie prewencyjne;
  • analiza przyczyn awarii.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie – techniczne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • doświadczenie i wiedza w zakresie napraw i diagnostyki maszyn;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • przejrzyste warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia motywacyjna);
  • dodatkowy pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, wycieczek weekendowych, bony na święta).

Cechy oferty pracy

Zarobkiod 3500 zł brutto

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Osoby zainteresowane pracą w ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) pocztą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@karolina.info.pl lub na adres siedziby Spółki: ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o., ul. Wolności 4, 58-140 Jaworzyna Śląska, z dopiskiem „Dział Spraw Pracowniczych - Rekrutacja”. Osoby składające aplikacje w ramach prowadzonego naboru na wolne stanowisko pracy oraz osoby składający aplikacje dobrowolnie, proszone są o dołączenie następującej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej w celu udziału w procesie rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Brak zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych oznaczać będzie odrzucenie aplikacji i jej zniszczenie lub usunięcie z systemów informatycznych Administratora.