Pracownik produkcyjny porcelany dekorowanej

Umowa o pracę
Produkcja
Dodane 2 tygodnie dni temu

Opis stanowiska:

  • dekorowanie wyrobów kalkomanią ceramiczną;
  • sortowanie wyrobów zgodnie z poleceniem produkcyjnym zdobienia;
  • pakowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami klienta;
  • wykonywanie powierzonych zadań z godnie z obowiązującymi na zakładzie zasadami bhp;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • mile widzialne doświadczenia w pracy przy zdobieniu wyrobów ceramicznych;
  • mile widziane wykształcenie z zakresu zdobienia ceramiki;
  • chęci do wykonywania powierzonych zadań z należytą starannością;
  • dyspozycyjności;
  • umiejętności współpracy w grupie oraz samodzielności w działaniu;

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • przejrzyste warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia motywacyjna);
  • dodatkowy pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego i wycieczek weekendowych);
  • rodzinną atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Proponowane wynagrodzenie: od 2800 zł/miesiąc brutto
Aplikacje prosimy składać:
Kontakt: tel. (74) 858 82 12, e-mail: rekrutacja@karolina.info.pl

lub poprzez formularz poniżej:

Cechy oferty pracy

Zarobkiod 2800 zł

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Osoby zainteresowane pracą w ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) pocztą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@karolina.info.pl lub na adres siedziby Spółki: ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o., ul. Wolności 4, 58-140 Jaworzyna Śląska, z dopiskiem „Dział Spraw Pracowniczych - Rekrutacja”. Osoby składające aplikacje w ramach prowadzonego naboru na wolne stanowisko pracy oraz osoby składający aplikacje dobrowolnie, proszone są o dołączenie następującej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej w celu udziału w procesie rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Brak zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych oznaczać będzie odrzucenie aplikacji i jej zniszczenie lub usunięcie z systemów informatycznych Administratora.